Entitats i associacions locals

Esports

Club Bàsquet Cellera

Jodi Rabionet

644 454 291

cbcellera@gmail.com


Club ciclista Esprint

Jordi Pastell

972 421 529

clubciclistasprint@gmail.com


Club Eqüestre la Crinera

Pepi Parramon

655 870 473

velascosg@hotmail.com


Club Futbol Cellera

Jordi Recasens/Jordi Casaponsa

609 419 865

celleracf@gmail.com


Volei Club Cellera

Xevi Villanueva

636 982 601

club@voleicellera.cat


Club Parapent Puig d’Afrou

Andreu Aranda Veres

646 363 700

clubparapentpuigdafrou@gmail.com


Aligots

Narcís

660 48 3612

canfesol@gmail.com

Cultura

Centre Cultural Parroquial

Josep Bosch

630 047 101

centrecultural.cat@gmail.com


Colla de Grallers i Geganters

Jordi Vila

669 298 979

gegantersigrallers@lacellera.cat


Comissió de Festes Cellera

Mariona Carreras

670 355 195

festesdelroser@gmail.com


Comissió de Festes Pasteral

Mapi (Jordi Masferrer)

620 689 664

jordimasferrer81@gmail.com


Comissió de Reis

Fina Meleiro

678 202 262

finameba@gmail.com


Diables de Puig d’Afrou

Roger  673 388 739

rogerpages31@msn.com

eloig91@gmail.com


Club de Lectura

Marina Boïgas

972 422 511

marina.cellera@gmail.com


Coral Rossinyol de Sales

Lluís Llagostera

972 421 559

lluisnou93@gmail.com


Esquetx Teatre

Adam Prat Suy

680 900 826

esquetx@gmail.com


Acció Cultural Cellera

Marina Boïgues

627 283 783

accioculturalcellera@gmail.com


Associació de Gestió Integral de Serveis Socioculturals IDEA

Monika Grygier

872 000 031 / 652 598 988

info@ideagc.com


Associació de músics Calabutí

Laura Codina

972 424 603 / 685 993 747

am.calabuti@gmail.com


ANC (la Cellera per la independència)

Lluís Boïgues

lacelleraperlaindependencia@gmail.com


Casal Independentista Ter Brugent

Gerard Pont Marín

625 313 107

bombform@bombform.com


Escola d’Art

Glòria Rigau

637 759 057

gloriarigau@hotmail.com


Escola de Música

Laura Xiberta

685 993 747

escolamusicacellera@gmail.com

Ensenyament

Escola Bressol “Sol Solet”

Sònia Caparróz

972 422 405

b7006976@xtec.cat


AFA Escola Bressol “Sol Solet”

Pilar Escobar

ampasolet@gmail.com


AFA CEIP Juncadella

Ricard

615 06 67 65

juntaafajuncadella@gmail.com


CEIP Juncadella

Rosa Ramos

972 421 605

ceip-juncadella@xtec.cat

Medi Ambient

Amics de l’entorn

Jordi Plana

972 421 856

amicsdelentorn@gmail.com


Comunitat de Regants

Josep Expósit

972 420 680

pintru81@hotmail.com


Mecenas da Vida

Glòria Coll

606 661 394

mecenasdavida@lacelleradeter.org

Joventut

Agrupament Escolta Puig d’Afrou.

Andreu Coll Pla

608 931 974

agrupament@aeigpuigdafrou.cat


Associació Cultural Elèctric (FADE)

Anna Rocasalva

616 404 120

arocasalva@selva.cat

Serveis Socials

Llar de Jubilats “la Fraternal”

Concepció Vila

972 423 429

llarcellera@gmail.com

vila39@gmail.com


Patronat Gent Gran

Lluís Llagostera

972 421 559

lluisnou93@gmail.com


Amigues Sant Just

Aurora Bohigas

972 420 384


Càritas

Pilar Daunis

972 421 553

parro-cellera@telefonica.net


Comunitat Vedruna

Rosa Xarles

972 421 541


Parròquia

Mossén Ramon Oller

972 421 664

parro-cellera@telefonica.net


Amics dels Malalts

Carme Villalba

972 420 490

parro-cellera@telefonica.net


Associació de donants de sang

Quim  Boïgues

636 531 084

quimboicod@gmail.com

Altres entitats i associacions

CAM (Cellera Acció Municipal)

Carles Vilà

650 123 008

cvila125@xtec.cat


CIU (Convergència i Unió)

Albert Prat

972 423 365

info@pescadorsdelescala.cat


Jutge de Pau

Josep Royo

972 421 794

josep_carme@yahoo.es